JHS 2021

V současné době čelíme každý den všudypřítomné nejistotě. Proto je nutné, abychom se o sebe, své blízké i své pacienty uměli správně postarat. V rámci celodenního webináře vám přineseme jasná doporučení na každý den tak, abyste aktuální pandemii zvládli v co nejlepší kondici.

1 490 Kč

Jednotlivé přednášky JHS 2021 lze zakoupit i jednotlivě.

 

- - -

Program:

 

Antibiotická rezistence, MUDr. Ivana Matoušková, anesteziolog

Možnosti homeopatické podpory při stoupající antibiotické rezistenci. V rámci webináře zjistíte, jak vytvořit homeopatickou terapii pro všechny generace v rámci jedné vícegenerační rodiny. Na klinické situaci uvidíte, jaký benefit ukrývá homeopatická léčba umocněná znalostí rodinného systému. Prodiskutujeme přesný postup i strategii terapie chřipkových stavů u různých věkových skupin. Neopomineme ani návod, jak pracovat v systému rodiny s maximálním efektem.

 

Péče o matku a dítě v šestinedělí, MUDr. Martina Holá, praktický lékař pro děti a dorost

Homeopatická doporučení v rámci péče o matku a dítě po porodu a během šestinedělí, včetně problematiky kojení. Rychlá stabilizace akutních problémů v tomto náročném období umožní mezi matkou a dítětem nastartovat zdravou vazbu. Během šestinedělí tvoří matka s dítětem celek, což je nutné při doporučeních respektovat. Díky komplexnosti homeopatických léčivých přípravků se vám bude skvěle dařit všechny potíže zdárně zvládnout.

 

Péče o sportovce / Syndrom vyhoření, MUDr. Jiří Prokopec, stomatolog

Komplexní homeopatická péče o sportovce během tréninku a závodů. Řešení metabolického a psychického přetížení nejen u sportovců. Ukážeme vám, jak v konkrétních okamžicích uchopit pomoc při vyčerpání, únavě, která často vykulminuje syndromem vyhoření. Homeopatie je skvělá v predikci vývoje i zabezpečení proti propadu v predispozičně oslabených orgánových systémech. Mezinárodní komunita zvolila právě příklad sportovců, u kterých probíhá tento proces velmi rychle, v řádech týdnů. Stanovování si neadekvátně velkých cílů a vysoká angažovanost nás, zdravotníky, zařazuje právě do kategorie nejvíce ohrožených profesionálů. Pokud pociťujete únavu, demotivaci, bolesti v zádech nebo vás trápí nekvalitní spánek, potíže s trávením či dokonce syndrom vyhoření, je tento segment určen právě vám.

 

Homeopatie napříč komplementární medicínou, MUDr. Pavla Koželuhová, praktický lékař pro děti a dorost

Bonus, který na vás čeká v podobě příspěvku MUDr. Pavly Koželuhové je nádherným vyvrcholením. Praktické shrnutí homeopatické léčebné strategie a vysvětlení úrovní fungování jednotlivých komplementárních léčebných postupů jsou pro nás všechny skvělým nástrojem do každodenní praxe. Jak se zorientovat v dnešní pandemické době? Krok za krokem postupně poznáte kam vložit svou energii, kam směřovat svou pozornost, abyste našli cestu ze současného informačního chaosu pro sebe, své blízké i své pacienty.

 

Jarním homeopatickým seminářem provází MUDr. Ilona Ludvíková, předsedkyně HLA, která aktivně sekunduje všem příslušným lektorům.

 

Cena: 1.490,- Kč

 

 

Jarní homeopatický seminář je vhodný pro všechny lékaře, farmaceuty a další zdravotníky, kteří ve své praxi praktikují homeopatii.

 

K ZAKOUPENÍ JE PLNOHODNOTNÝ ZÁZNAM WEBINÁŘE.

 

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat koordinátorku vzdělávacích akcí paní Lucii Urbánkovou na telefonním čísle 775242616 nebo e-mailu: urbankova@hla-homeopatie.cz.

Kategorie: Záznamy webinářů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení