Dopamine a Serotoninum

hero
299 Kč od 299 Kč –17 % - až –17 %

Homeopaticky ředěné neuromediátory a jejich využití v praxi.

Členství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
299 Kč od 299 Kč –17 % - až –17 % 249 Kč 299 Kč od 249 Kč

O WEBINÁŘI:

Homeopaticky ředěné pro tělo důležité neuromediátory a jejich využití v praxi. Jejich rovnováha a efektivní působení je pro člověka zárukou vnitřní pohody. Východiskem pro pochopení efektu homeopaticky naředěných neuromediátorových protějšků DOPAMINE a SEROTONINUM se věnuje jedinečný webinář neuroložky, MUDr. Markéty Redlové a zkušené homeopatky, MUDr. Ilony Ludvíkové.

Z hlediska homeopatie se jedná o nejnovější zkušenosti, které ukazují, že se před námi otevírá nový rozměr současné moderní homeopatie.

Naučte se pracovat s těmito homeopaticky ředěnými neuromediátory. Přinese vám to nové možnosti při pomoci lidem, kteří z důvodu dlouhodobého sociálního stresu ztrácí pevnou půdu pod nohama.

 

LEKTORKY:

MUDr. Ilona Ludvíková

MUDr. Markéta Redlová

  

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat koordinátorku vzdělávacích akcí paní Lucii Urbánkovou na telefonním čísle 775242616 nebo e-mailu: urbankova@hla-homeopatie.cz.

Kategorie: Záznamy webinářů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení