Geriatrická péče psů a koček

Novinka Tip
Issautier

Homeopatická pomoc ve stáří našich domácích mazlíčků.

2. díl

Členství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 Kč 399 Kč od 1 Kč

Srdečně vás zveme na druhou část exkluzivního webináře s jednou z nejuznávanějších postav ve světě veterinární medicíny - Dr. Marie Noëlle Issautier z Francie!

 

Kdy? 5. prosince 2023

V kolik? 18:00 – 20:00 hodin

Kde? ZOOM – online platforma

 

Lektorka: Dr. Marie-Noëlle Issautier, veterinární lékařka se vzděláním v homeopatii na lékařských pracovištích - Hôpital St Luc de Lyon – INHF Dauphiné - Savoie (Francouzský národní homeopatický institut), expertka v oboru klinická homeopatie, školitelka doktorských a diplomových prací v oboru homeopatie Veterinární fakulty v Lyonu a v Nantes, přednášející na farmakologických a veterinárních fakultách ve Francii i v zahraničí. 

Rozhovor s lektorkou: Dr. Marie-Noëlle Issautier

Sekundovat jí budou i lektorky HLA - MVDr. Miroslava Švaříčková a MVDr. Miroslava Dousková.

 

---

 

Stáří je přirozenou součástí života každého tvora. Jak můžeme pomoci našim čtyřnohým přátelům prožít jejich pozdní léta v pohodě a radosti? Jaká homeopatická léčba je pro ně nejvhodnější? Připojte se na webinář a dozvíte se, jak můžete pomocí homeopatie zlepšit péči o zvířecí seniory.

 

---

 

POKUD JSTE SI ZAKOUPILI PRVNÍ ČÁST WEBINÁŘE, TENTO PRODUKT SI NEKUPUJTE a požádejte na e-mailu urbankova@hla-homeopatie.cz o zaslání odkazu na webinář.

 

V případě nákupu druhé části webináře, obdržíte automaticky i záznam z prvního vysílání.

 

---

 

Tento webinář je ideální nejen pro lékaře a lékárníky, ale i pro majitele psů a koček, kteří hledají možnosti péče pro své miláčky v jejich stáří. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost učit se od jedné z nejlepších v oboru! 

 

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat koordinátorku vzdělávacích akcí paní Lucii Urbánkovou na telefonním čísle 775242616 nebo e-mailu: urbankova@hla-homeopatie.cz.

Kategorie: Aktuální akce
Zpět do obchodu